Põhja Korea lipu kinnitamine

Põhja-Korea kaitseminister osaleb Moskva julgeolekukonverentsil

50
(Uuendatud 15:04 22.04.2019)
Korea Rahvademokraatliku vabariigi relvajõudude ministeeriumi delegatsioon osaleb Moskva kaheksandal rahvusvahelisel julgeolekukonverentsil.

TALLINN – 22. aprill, Sputnik. Korea Rahvademokraatliku Vabariigi relvajõudude minister No Kwang-chol juhib riigi delegatsiooni, mis suundus Moskva julgeolekukonverentsile, vahendas RIA Novosti Korea telegraafiagentuuri KCNA.

"Korea Rahvademokraatliku vabariigi relvajõudude ministeeriumi delegatsioon, mida juhib rahvuslike relvajõudude minister, armeekindral No Kwang-chol, lahkus Pjongjangist 22. aprillil, et osaleda Moskva kaheksandal rahvusvahelisel julgeolekukonverentsil," öeldakse agentuuri teates. Moskva rahvusvaheline julgeolekukonverents toimub 23.-25. aprillini.

Venemaa kutsus ka Venezuela kaitseministri julgeolekukonverentsile

Venezuela suursaadik Venemaal Carlos Rafael Faria Tortosa ütles, et Venezuela kaitseminister Vladimir Padrino Lopez kutsuti samuti Moskva rahvusvahelise julgeolekukonverentsile ja ta kavatseb tulla, kuid ei ole oma visiiti veel kinnitanud.

Министр обороны Венесуэлы Владимир Падрино Лопес (в центре)
© AFP 2019 / Federico Parra
Venezuela kaitseminister Vladimir Padrino Lopez kohtumisel Venemaa strateegiliste pommitajatega Tu-160 Maychetia rahvusvahelisel lennujaamas

"Minister on kutsutud. Te teate, milline keeruline olukord meie riigis praegu valitseb, see muutub pidevalt... Ta on kutsutud, ta kavatseb tulla, aga muidugi ootame tema kinnitust. Esialgu ei ole visiit veel kinnitatud," ütles diplomaat ajakirjanikele.

50
Tagid:
Moskva, Venemaa, Korea Rahvademokraatlik Vabariik, Korea, Põhja-Korea
Samal teemal
Ameerika teadlased: vaba maailm jääb "autoritaarsetest režiimidest" maha