Venemaa valimisjaoskonnas, ilustreeriv foto

Erakorraliste olukordade ministeerium kontrollis 90 000 valimisjaoskonda

25
(Uuendatud 14:39 14.03.2018)
Venemaa erakorraliste olukordade ministeeriumi töötajad kontrollisid presidendivalimiste eel rohkem kui 96 000 valimisjaoskonda kogu Vene Föderatsioonis, teatas organisatsioon oma veebileheküljel.

TALLINN, 13. märts — Sputnik. "Ministeerium hoiab valimiste läbiviimisel erilise kontrolli all turvalisust. Vaatlejad viisid jaoskondades läbi ennetustööd, ettevalmistused algasid õigeaegselt. Praeguseks on töötajate poolt läbi viidud tuleohutuse tagamise kontroll rohkem kui 96 000 valimiskohas," — kirjutatakse pressiteates.

Venemaa presidendivalimised: algas valimiskampaania >>

Venemaa president Vladimir Putin pidas 1. märtsil oma iga-aastase kõne föderaalkogule
© Sputnik / Михаил Климентьев

Väidetavalt sattusid erilise tähelepanu alla tulekahjuandurite ja häälteavituste süsteemi korrasolek, kuna põlengu ajal on õigeaegne hoiatamine ning kohalviibijate evakueerimine jaoskonna administratsiooni jaoks esmatähtis. Samuti kontrolliti hoolega evakueerimisteid. Lisaks sellele pöörati erilist tähelepanu ka erakorraliste situatsioonide ennetamiseks tehtavale tööle.

"Viidi läbi üle 100 0000 vestluse ja instrueerimise jaoskondade töösse kaasatud inimestega. Töötati läbi tulekahju likvideerimise juhendid ning kontrolliti sprinklersüsteemide korrasolekut," teatab ministeerium.

Lisatakse, et valimiste läbiviimise ajal on kogu ametkonna jõud ja vahendid kõrgendatud valmisolekus ja igas jaoskonnas on valves päästjate ja tuletõrjujate brigaad.

Putini läkitus Föderaalkogule ühtib tema valimisprogrammiga >>

Venemaa presidendivalimised toimuvad 18. märtsil.

25
Tagid:
jaoskond, kontroll, presidendivalimised, presidendivalimised, Venemaa eriliste olukordade ministeerium, Venemaa
Teema:
Venemaa presidendivalimised: algas valimiskampaania (55)