Venemaa politsei autod

Endine vabrikudirektor lasi Moskvas maha valvuri ja barrikadeerus

36
(Uuendatud 12:36 27.12.2017)
Meheks, kes tulistas Moskva kaguosas asuva vabriku "Menševik" büroohoone pääslas viibinud valvurit, osutus selle ettevõtte endine juht. Ta selgitas meediale oma äärmusliku tegu, mida seadus nimetab terroriaktiks

TALLINN, 27. detsember — Sputnik. Sellest teatas RIA Novosti viitega tulistaja avaldusele. Pärast hoonesse tungimist lukustas mees end kabinetti ja tegi sealt mitu karmi avaldust.

Moskvas sõitis buss jalakäijate tunnelisse >>

Nii teatas ta telefoni teel raadiojaama Business FM eetris, et on laostunud ja et väidetavalt võeti talt võltsitud dokumentide alusel ära vabrik. Mehe väitel on ta paljulapseline isa:

"Olen direktor. Istun praegu siin ja olen tõkestanud sissepääsu… Mult võeti võltsitud dokumentidega vabrik ära, olen laostunud. Mul on kaheksa last. Teate, olen kartnud juba neli aastat… Täna hommikul tulin tööle, mind rünnati tormijooksuga, relvade, püstolitega".

Varem mitmetest meediaväljaannetest läbi käinud teave väidetavatest pantvangidest ei leidnud kinnitust.

Mees, kelle nime ei ole avaldatud, väljendas samuti kahetsust, et tema käitumise tõttu suri inimene. Venemaa uurimiskomitee andmetel suri ettevõtte valvur tulirelvast saadud vigastustest.

Venemaa püstoleid luuakse vaid julmade ja veriste sõdade pidamiseks >>

Kohtupristavite föderaalteenistusest kinnitati, et ametkonna töötajad asuvad vabriku territooriumil. Föderaalteenistusese teatel et teosta kohtupristavid seal täitetoiminguid.

Sputnik Eesti jälgib sündmuste edasist arengut.

36
Tagid:
terrorism, tulistamine, direktor, endine, valvur, politsei, Menševik, Moskva, Venemaa