Kremlis kommenteeriti CNN-i filmivõtteid Vladimir Putinist

Kremlis kommenteeriti CNN-i filmivõtteid Putinist

35
Presidendi pressisekretär Dmitri Peskov kommenteeris CNN-i filmivõtteid Vladimir Putinist

TALLINN, 13. märts — Sputnik. Erireportaaž Venemaa riigipeast läheb CNN-i tele-eetrisse 13. märtsil, vahendas RIA Novosti.

„Endastmõista, ütleme nii, oleks liiga optimistlik eeldada, et mis iganes meediakanal suudab välja murda selle hüsteeriliselt emotsionaalse fooni raamidest, mis Ameerika Ühendriikides praegu kahjuks meie riigi suhtes prevaleerivad. Ilmselt sellest ongi tingitud see, et too film saab tõepoolest olema ja ongi tehtud ilmselt teatud kriitilise kallakuga ning, ütleme nii, meie riigi ja võib-olla ka meie presidendi jätkuva demoniseerimise võtmes," ütles Peskov, vastates küsimusele oma suhtumisest teadaandesse filmist pealkirjaga „Kõige võisam mees maailmas" ja filmi enesesse.

Kremli esindaja märkis, et ta ei ole veel filmi näinud ja ootab võimalusi selle vaatamiseks.

Peskovi sõnul käis filmi autor Fareed Zakaria mitmeid kordi Venemaal, kus ta kohtus Vladimir Putiniga. Lisaks sellele oli Zakaria moderaatoriks Peterburi majandusfoorumil.

„Positiivset hinnangut väärib see, et nad andsid võimaluse selles filmis osaleda ja vähemasti esitada meie seisukoht neil teemadel, mida seal on puudutatud, mida me ka tegime," lisas riigipea pressisekretär.

35
Tagid:
kommentaar, erireportaaž, filmivõtted, CNN, Dmitri Peskov, Fareed Zakaria, Vladimir Putin, Venemaa