Raadioteleskoop. UFO jääb tundmatuks lendavaks objektiks seni, kuni teda ei ole identifitseeritud

Tõde on kusagil olemas või isegi siinsamas kõrval

93
(Uuendatud 08:08 09.02.2017)
USA Luure Keskagentuuri saladuskatte alt vabastatud dokumentides leidub materjale UFO-de kohta – kusjuures mitte ainult USA-s, vaid ka teiste riikides täheldatuist

TALLINN, 7. veebruar — Sputnik. UFO jääb tundmatuks lendavaks objektiks seni, kuni teda ei ole identifitseeritud. Sellega maadleb ameeriklaste luure muuhulgas juba ammu. LKA avaldas nüüdsed mitu miljonit dokumenti, mille salastatuse tähtaeg on lõppenud, ja nende paberite hulgas võib näha ettekandeid selle kohta, kuidas on maakera eri servades taevast kündnud tundmatud helendavad objektid, vahendab Sputniku raadio.

Kõik nad on helendanud — küll helevalgelt, küll roheliselt, küll siniselt. Mõned neist on tekitanud valjut heli, nagu kõmiseks kõu või kärgataks plahvatused, teised on kulgenud hääletult läbi õhu.

Ent mingeid ekspertkomisjonide järeldusi ega kokkuvõtteid seal ei ole — ainult kirjeldused. Nepaalis, näiteks, leiti suur kettakujuline metallist objekt diameetriga kuus jalga ja paksusega neli jalga. Mis see on, kustkohast sinna lennanud — selles ei olegi selgust saadud.

Kuigi võib olla ka vastupidi: saadi selgust ja tõde osutus sedavõrd „huvitavaks", et meile sellest lihtsalt ei räägita? Avaldatud dokumendid aga on mõeldud vaid pilgu kõrvalejuhtimiseks ning põhiline on jäänud LKA seifidesse?

Ega siis ilmaaegu loodud USA-s nende tundmatute objektide uurimiseks terve riiklik Õhufenomenide Uurimise Komitee (NCIAP). Kuid vaatamata kõigile jõupingutustele on iga viies sedalaadi registreeritud objekt jäänudki määratlematuks.

Ma sooviksin väga näha, mismoodi need inimesed töötavad. Küllap vaatavad ähmast pilti heledast laigust ja vaidlevad, kas tegemist on tulnukatega; või ei, tegemist on meteoriidiga; aga mis siis, kui see on hoopis ballistiline rakett!?

Ehkki, nagu astronoomid on meile rääkinud, vaadeldakse praegu sääraseid nähtusi täisautomaatsete robot-teleskoopidega (igal juhul on sellised nii Venemaal kui USA-l olemas). Ning need ei märka üksnes taevalautuses toimuvaid sähvatusi, vaid ühtlasi analüüsivad infot, mida nad teadlastele ka edastavad. Mispeale on öeldud, et mitte kordagi ei ole veel ükski robot-teleskoop edastanud mingit teadet UFO-dest.

Aga kui see on nii, siis millega küll tegelevad kõik need inimesed seletamatute nähtuste komisjonis? Võib-olla nad püüavad säilitada ja toetada inimkonna lapsikut usku Jõuluvanasse, kummitustesse ja UFO-desse. Võib-olla üritavad nad mingil põhjusel juhtida tähelepanu kõrvale objektidelt, mis tegelikult on Pentagoni poolt täiesti tuvastatud, kuid asjasse pühendamatutel on parem neist mitte teada.

Või siis püüatakse leida selgitusi mõistetamatule, juhul kui üheks võimalikuks seletuseks pole — vene häkkerid. Kusjuures Hillary Clinton lubas oma võidu korral kaotada salastatuse UFO-dega seotud materjalidelt — nii et vahest ei kaotanud ta üldse mitte küberrünnakute tõttu?…

Autori arvamus ei pruugi kokku langeda toimetuse seisukohaga.

93
Tagid:
objekt, NCIAP, LKA, tulnukad, ufo, Hillary Clinton