Bakuu.

Sputnik kutsub Bakuusse

171
(Uuendatud 12:18 01.07.2016)
Sputnik pakub sammukesi virtuaalseks reisiks maadesse, mis oma värskete ja mitmekesiste muljetega võivad täielikult kompenseerida äratüütava rannapuhkuse Türgis.

Aserbaidžaan — see ei ole üksnes päikese, nafta, magusate melonite ja raviturismi maa. Ja Bakuu — see ei ole ainult suurlinnatulede, tuulte ja mošeede linn.

Kui plaanitsete reisi Aserbaidžaani, on kõige kiirem ja mugavam sõiduvahend Eestist kohalejõudmiseks lennuk. Otselende Tallinnast sinna kahjuks ei ole. Lennul tuleb teha üks vahemaandumine kas Moskvas või Istanbulis.

Lend Tallinnast Moskvasse kestab poolteist tundi, Istanbuli aga pisut üle kolme tunni. Lennuaeg Moskvast või Istanbulist Bakuusse on ligi kolm tundi.

Kõige soodsamad lennupiletite hinnad võib leida veebilehelt www.skyscanner.net.

Piletihinnad marsruudil Tallinn — Moskva — Bakuu — Moskva — Tallinn algavad 350 eurost ühe reisija kohta. Üheotsapilet maksab umbes 190 eurot.

Piletihinnad marsruudil Tallinn — Istanbul — Bakuu — Istanbul — Tallinn algavad 370 eurost ühe reisija kohta. Üheotsapilet maksab umbes 300 eurot inimese kohta.

Venemaa Föderatsiooni ja enamuse endise SRÜ riikide kodanikelt, kes külastavad riiki maksimaalselt 90 päeva vältel, viisat ei nõuta. Eurooplastel ja teistel välismaalastel, kes ei ole SRÜ riikide kodanikud, tuleb vormistada viisa.

Kogu ülejäänud kasuliku informatsiooni leiate siit:

 

171
Teema:
Kas Tallinnast eemale? Kus veel eestlastel puhata (13)