Jalgpalli MM-i pronksmedalid kuuluvad Belgiale

37
Belgia lõpetas riigi ajaloo edukaima MMi võiduga Inglismaa üle.

TALLINN, 14. juuli — Sputnik. Jalgpalli MM-i kolmanda koha kohtumises alistas Belgia meeskond Inglismaa 2:0, edastab ERR.

Belgia asus juhtima juba neljandal minutil, kui vasakult äärelt pääses tsenderdama Nacer Chadli ja keskele spurtinud Thomas Meunier suunas palli väravasse.

82. minutil lõpetas Kevin De Bruyne eeltöö briljantselt Eden Hazard, kes lõi oma turniiri kolmanda värava.

Poolfinaalis kaotas Belgia 0:1 Prantsusmaale ja Inglismaa lisaajal 1:2 Horvaatiale. Prantsusmaa ja Horvaatia selgitavad maailmameistri homme.