Horvaatia meeskond alistas Venemaa penaltiseerias

MM finaalis on ainult Euroopa meeskonnad

32
(Uuendatud 03:01 08.07.2018)
Jalgpalli MM poolfinaalis kohtuvad Inglismaa - Horvaatia ja Prantsusmaa-Belgia.

TALLINN, 8. juuli — Sputnik. Inglismaa pääses 28-aastase pausi järel MM-il taas nelja hulka.

Inglismaa jalgpallikoondis alistas Venemaal peetaval MM-finaalturniiril veerandfinaalis Rootsi 2:0. Väravad lõid Harry Maguire ja Dele Alli.

Viimati 1990. aastal MM-il nelja parema hulka jõudnud Inglismaa kohtub finaalis Horvaatiaga.

Horvaatia jalgpallikoondis alistas MM-i veerandfinaalis võõrustaja Venemaa pärast 2:2 lõppenud lisaaega penaltiseerias 4:3.

Venemaa koondis mängust Horvaatiaga: teeme kõik, mis võimalik>>

Esimesena pääses nelja parema sekka Prantsusmaa, kes alistas Uruguay 2:0. Viimati mängis Prantsusmaa MM-i poolfinaalis 12 aastat tagasi.

Prantsusmaa vastaseks poolfinaalis on Belgia, kes alistas veerandfinaalis Brasiilia 2:1.

Ajaloo esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused Venemaal toimuvad 14. juunist kuni 15. juulini 2018. aastal 11 linnas — Moskvas, Peterburis, Samaaras, Saranskis, Rostovis, Sotšis, Kaasanis, Kaliningradis, Volgogradis, Nižni-Novgorodis ja Jekaterinburgis.