Ibrahimovic ja Beckham sõlmisid veerandfinaali eel kihlveo

Ibrahimovic ja Beckham sõlmisid veerandfinaali eel kihlveo

39
(Uuendatud 16:04 07.07.2018)
Jalgpalli MM-il kohtuvad veerandfinaalis Rootsi ja Inglismaa.Ibrahimovic ja Beckham sõlmisid veerandfinaali eel lõbusa kihlveo.

TALLINN, 7. juuli — Sputnik. Zlatan Ibrahimovic on küll koondisekarjääri lõpetanud ja David Beckham saapad varna riputanud, aga võistlushimu pole rahvusmeeskondade endistest kaptenitest veel kuskile kadunud, edastab ERR.

"Kui Inglismaa võidab, teen sulle kustahes maailmas õhtusöögi välja, aga kui võidab Rootsi, ostad mulle IKEA-st kõike, mida soovin, okei?" kirjutas Ibrahimovic Instagramis.

Venemaa koondis mängust Horvaatiaga: teeme kõik, mis võimalik>>

"Kui Rootsi võidab, viin su isiklikult IKEA-sse ja ostan sulle kõike, mida oma uue Los Angelese mõisa jaoks vajad," vastas PSG-s Ibrahimovici meeskonnakaaslaseks olnud Beckham. "Kui Inglismaa võidab, tahan, et tuleksid koondise mängu Wembley'le vaatama, kannaksid Inglismaa särki ja sööksid poolajal kala ja friikartuleid…"

Ajaloos esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused Venemaal toimuvad 14. juunist 15. juulini. Maailmakarikaturniiri mänge võõrustavad Moskva, Peterburi, Kaliningrad, Volgograd, Kaasan, Nižni Novgorod, Samaara, Saransk, Rostov Doni ääres, Jekaterinburg ja Sotši.
39
Tagid:
MM 2018, Jalgpalli MM, David Beckham, Zlatan Ibrahimovic, Rootsi, Inglismaa
Teema:
Jalgpalli MM 2018 (84)