Venemaa alistas Hispaania

Venemaa koondis mängust Horvaatiaga: teeme kõik, mis võimalik

30
(Uuendatud 14:48 07.07.2018)
Venemaa ja Horvaatia vahel maailmameistrivõistluste veerandfinaalis peetava kohtumise lävel pöördusid Venemaa jalgpallurid oma pöidlahoidjate poole lubadusega anda endast võidu nimel kõik, mis võimalik.

TALLINN, 7. juuli — Sputnik. Venemaa koondis pöördus oma pöidlahoidjate poole lubadusega teha kõik, mis võimalik, et väljuda kahevõitlusest horvaatidega võitjana ja esmakordselt ajaloos tagada endale koht MM-i poolfinaalis, teatab RIA Novosti.

​"Sõbrad, me tahame väga pikendada oma kohalolu maailmameistrivõistlustel ja teeme selleks kõik võimaliku! Lubame välja panna kõik endast oleneva, anda endast võidu nimel kõik ja veel rohkemgi! Meid innustab teie toetus, te olete maailma parimad pöidlahoidjad! Me armastame ja hindame teid väga." Niisugune postitus ilmus Venemaa koondise Twitteri-kontol.

Vabatahtlik Eestist: rahvaste ühtsus on saanud MM-i visiitkaardiks>>

Veerandfinaali jõudsid venelased üllatuslikult Hispaaniaga peetud mängu tulemusena, mis päädis mängujärgse penaltiseeriaga. Duelli kangelaseks sai Venemaa koondise väravavaht Igor Akinfejev, kes tõrjus kaks pealelööki. Mäng lõppes tulemusega 5:4 Venemaa kasuks.

Horvaadidki jõudsid poolfinaali vaid tänu mängujärgsele 11 meetri löökide seeriale mängus Taani koondise vastu.

Veerandfinaali mäng Venemaa ja Horvaatia koondise vahel algab Sotšis 7. juulil kell 21.00. Venemaa — Horvaatia mäng saab vaadata ka Tallinna Vabaduse väljakul suurel ekraanil.

Jalgpalli MM 2018>>

Ajaloos esimesed jalgpalli maailmameistrivõistlused Venemaal toimuvad 14. juunist 15. juulini. Maailmakarikaturniiri mänge võõrustavad Moskva, Peterburi, Kaliningrad, Volgograd, Kaasan, Nižni Novgorod, Samaara, Saransk, Rostov Doni ääres, Jekaterinburg ja Sotši.