Selgusid esimesed jalgpalli maailmameistrivõistluste poolfinalistid

33
(Uuendatud 23:27 06.07.2018)
Reedel, 6. juulil selgusid esimesed jalgpalli maailmameistrivõistluste poolfinalistid - Prantsusmaa ja Belgia.

TALLINN, 6. juuli — Sputnik. Esimese koondisena pääses nelja parema sekka Prantsusmaa, kes alistas Uruguay 2:0.

40. minutil suunas Raphael Varane peaga väravasse Antoine Griezmanni karistuslöögi. Teisel poolajal tõi prantslaste kindel esitus teistkordselt edu — Fernando Muslera ei suutnud 61. minutil pareerida Antoine Griezmanni lööki ja põrkas tema kätest võrku.

"Kus Lenin magab?": mida küsivad välismaalastest jalgpallifännid vabatahtlikelt>>

Viimati mängis Prantsusmaa MM-i poolfinaalis 12 aastat tagasi.

Prantsusmaa vastaseks poolfinaalis on Belgia, kes alistas veerandfinaalis Brasiilia 2:1.

Skoor avati 13. minutil Brasiilia poolkaitsja Fernandinho omaväravast.Tteisel poolajal kasvatas belglaste edu Kevin de Bruyne. Renato Augusto lõi 76. minutil ühe värava tagasi, kuid enamat Brasiilia ei suutnud.

MMil on konkurentsi jäänud vaid Euroopa meeskonnad.

Laupäeval, 7. juulil mängivad Rootsi — Inglismaa ja Venemaa — Horvaatia.