Jalgpalli MM on suurepärane võimalus kujundada oma arvamus Venemaast

Saksa meedia: miks tasub minna Venemaal toimuvale jalgpalli MM-le

50
(Uuendatud 09:37 10.06.2018)
Maailmameistrivõistlused on suurepärane võimalus kujundada oma arvamus Venemaast, mis ei oleks moonutatud lääne meediast, kirjutab Suddeutsche Zeitung ajakirjanik Hans Gasser.

TALLINN, 10. juuni — Sputnik. Paljud venemaalased ootavad algavat finaalturniiri rõõmuga ja tahavad end tõestada parimal võimalikul moel, on ta kindel. Igaüks, kes reisib ilma eelarvamusteta riigis ringi, kirjutab Gasser, kohtab kõikjal tähelepanu, vastutulelikkust ja külalislahkust, vahendas RIA Noovsti viitega ajalehele Suddeutsche Zeitung.

Jalgpalli MM 2018 >>

Seejuures tasub ajakirjaniku arvates sõita Moskvast ja Peterburist kaugemale, kasutades selleks kaasaegset kiirrongi, kus fännipassidega jalgpallisõpradele on sõit tasuta või soodsa hinnaga.

Sellistes linnades nagu Nižni Novgorod, Kaasan ja Jekaterinburg, samuti nende vahele jäävates piirkondades võib leida palju huvitavaid ja seda on väga lihtne teha, sest Venemaa erineb paljuski sellest, "mis on üksluises Lääne-Euroopas", arvab Saksamaa ajalehe korrespondent.

Gasser rõhutab, et Venemaa on reisihuvilise jaoks tõeline aare. See on suurim ja ilmselt kõige mitmekesisem riik, kus turistid, välja arvatud Moskva ja Peterburi, mujal Venemaal peaaegu ei käigi, märgib artikli autor.

Briti vutifänne hirmutatakse: Venemaa on kohutav koht >>

Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniir toimub Venemaal 14. juunist 15. juulini. Turniiri kohtumised peetakse 11. linnas: Moskvas, Peterburis, Volgogradis, Jekaterinburgis, Kaasanis, Kaliningradis, Nižni Novgorodis, Don-äärses Rostovis, Samaras, Saranskis ja Sotšis.

Venemaa president Vladimir Putin salvestas videopöördumise 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste külalistele ja osalejatele.

© Sputnik
Vladimir Putini pöördumine jalgpalli MM-i külalistele ja osalejatele
50
Tagid:
meedia, külalised, sport, jalgpall, MM2018, Suddeutsche Zeitung, Hans Gasser, Venemaa, Saksamaa
Teema:
Jalgpalli MM 2018 (84)