Anett Kontaveit

Suurepäraselt alustanud Kontaveit jäi ikkagi Kvitovale alla

7
Eesti esireket Anett Kontaveit pidi USA-s alanud kõrgetasemelisel Cincinnati tenniseturniiril kohe oma esimeses matšis tunnistama kaotust, kui jäi pärast suurepärast avasetti 6:1, 6:7, 3:6 alla tšehhitarile Petra Kvitovale

TALLINN, 14. august — Sputnik. Avaringis läks 21-aastane Kontaveit (WTA 28.) loosi tahtel vastamisi endast kuus aastat vanema tšehhitari, kahekordse Wimbledoni võitja Petra Kvitovaga (WTA 14.), kellega ta varem karjääri jooksul kohtunud polnud, edastab ERR.

Avasetis ei olnud tšehhitarist Kontaveidile vastast ning eestlanna võitis seti 27 minutiga 6:1.

Teises setis läks Kontaveit 4:2 ette, kuid lasi seejärel vastase tagasi viigiseisule 4:4. Sett lõppes kiire lõppmänguga, mille tšehhitar võitis kindlalt 7:2. Kohtumist oli selleks ajaks mängitud tund ja 21 minutit.

Kolmandas setis oli domineerivamaks juba tšehhitar, kes vormistas lõpuks mänguvõidu veidi rohkem kui kahe tunniga 1:6, 7:6, 6:3.