Jüri Ratas.

Maleliit ja Turniiribridžiliit toetavad Ratast

16
(Uuendatud 10:13 04.03.2016)
Reformierakondlase Andrei Korobeiniku juhitud Maleliit ja IRL-i liikmest rahandusministri Sven Sesteri juhitav Turniiribridžiliit avaldasid toetust keskerakondlase Jüri Ratase valimiseks Eesti Olümpiakomitee presidendi kohale.

TALLINN, 4. märts — Sputnik. „Olen Jüri Ratasega aastaid Riigikogus koos töötanud ning ka spordipoliitika teemal palju mõtteid vahetanud. Tal on põhjalik ülevaade Eesti spordi põhilistest murekohtadest ning selge nägemus nende lahendamiseks. Seetõttu toetame Jüri Ratase valimist Eesti Olümpiakomitee presidendi ametikohale," lausus Eesti Turniiribridžiliidu president Sester Ratase enda edastatud pressiteates, teatas BNS.

„Jüri Ratas panustab juba täna mitmete spordialade arengusse korvpallist ja jalgrattasõidust maleni. Näiteks toimub 28. mail tema eestvedamisel kuuendat korda vabaõhu maleturniir Paul Kerese mälestuseks. Oleme veendunud, et Jüri Ratasel on Eesti Olümpiakomitee juhtimiseks vajalikud kogemused, oskused ja tahe," selgitas Eesti Maleliidu president Andrei Korobeinik sama teate vahendusel.

Riigikogu aseesimees ja Eesti Korvpalliliidu president Jüri Ratas teatas sel nädalal, et kandideerib Eesti Olümpiakomitee presidendi ametikohale. Ratas on kinnitanud, et spordi- ning olümpialiikumise arendamine on täiskohaga töö, mis tähendab tema lahkumist Riigikogust ja poliitikast.

 

 

16