Kus nädalavahetust huvitavalt veeta, illustreeriv foto

Kus nädalavahetust huvitavalt veeta

75
Sel nädalavahetusel pole igavust karta. Portaalil Sputnik Eesti on lugejatele pakkuda erinevaid üritusi, mida pere ja sõpradega nautida.
Jõhvi Balletifestival

Jõhvi Balletifestival

Alates 2008 aastast Jõhvi kontserdimajas toimuv festival, mille eesmärgiks on arendada Eesti balletiharidust, propageerida maailmatasemel tanstukunsti Ida-Virumaal ning tutvustada Eestist pärit tantsijaid, kes tänaseks saavutanud tuntuse erinevatel Euroopa lavadel.

Toimumiskoht ja -aeg: Jõhvi Kontserdimaja, 5. maini, laupäeval kell 16.00, 19.00, pühapäeval kell 12.00, 16.00.

Viktor Nikulini Tsirkus‎

Viktor Nikulini Tsirkus‎

Ohtlikud trikid, lõbusad klounid, paindlikud ja graatsilised võimlejad… Mis võib olla parem keset halli argipäeva kui lõbusa ja efektse tsirkuseprogrammi külastamine? Projekti juht Viktor Nikulin on tuntud dresseerija, Bukaresti Tsirkusefestivali parima dressuuri auhinna laureaat.

Toimumiskoht ja -aeg: Tallinn 5. mai, 18.00.

Automess "Sõidame!"

Automess "Sõidame!"

Messikülalistele pakutakse ülevaadet autovaldkonna praegusest seisundist ja arengutest Eestis, asjatundjate nõuandeid ja lisavarustust neljarattalistele raudruunadele. Laste jaoks saab ette valmistatud eraldi väljak. Sissepääs on prii.

Toimumiskoht ja -aeg: Tallinna Lauluväljak, 3.–4. mail kl 11.00 – 20.00.

Toidumess "Sööma!"

Toidumess "Sööma!"

Samal ajal ja samas kohas toimub suur traditsiooniline toidumess. Lihasõpradele ja taimetoitlastele pakutakse hulgaliselt gastronoomilisi hõrgutisi ning esindatud on ka toiduainete turu uustulnukad. Sissepääs koguperepeole on tasuta.

Toimumiskoht ja -aeg: Tallinna Lauluväljak, 3.–4. mail kl 11.00 – 20.00.

Astri Arena avagala

Astri Arena avagala

Lõunakeskuse Liuväljast saab Astri Arena. Korraldajad kutsuvad suurejoonelisele kahepäevasele avamisüritusele. Kavas uisugala, hokishow ja tasuta vaba jää.

Toimumiskoht ja -aeg: Lõunakeskuse Liuväli, 3.–4. mai, reedel kell 17.30-20.00, laupäeval kell 11.00-19.00.

Talgupäev "Teeme ära!"

Talgupäev "Teeme ära!"

Üle-eestilisele talgupäevale on kutsutud iga soovija, et muuta maailm enda ümber puhtamaks ja meeldivamaks. Antud hetkeks on üle kogu riigi registreerunud üle 1800 talgupaiga, kus leidub jõukohast tööd nii täiskasvanuile kui lasele. Saab korraldada ka oma eraviisilised talgud, registreerides need kampaania veebilehel.

Toimumiskoht ja -aeg: üle kogu Eestimaa, 4. mail.

TODES - Alla Duhova show-ballett

TODES - Alla Duhova show-ballett (Moskva)

Tallinnas ja Tartus toimuvad maikuus Alla Duhova tantsuteatri TODES traditsioonilised kontserdid. Värvikas ja vaatemänguline etendus "On see vast unenägu". Paljud on juba ammu kursis, et Todesi esinemine on alati värvikas ja hoogne show, mis haarab vaatajat esimestest sekunditest.

Toimumiskoht ja -aeg: Tallinna Alexela kontserdimaja 5. mai kell 19.00.

75
Tagid:
üritused, ühiskond, nädalavahetus
Samal teemal
Maratonid, laadad ja etendused – maikuu on täis meelelahutusi