Kuidas nädalavahetusel meelt lahutada, illustreeriv foto

Telkidest teletornini: kuidas nädalavahetusel meelt lahutada

82
(Uuendatud 16:34 04.04.2019)
Ilmade soojenedes toimub üha rohkem kultuuri- ja spordiüritusi millest enamikku tutvustab oma lugejatele ka Sputnik Eesti.

Sel nädalavahetusel pole igavust karta. Portaalil Sputnik Eesti on lugejatele pakkuda erinevaid üritusi, mida pere ja sõpradega nautida.

Ehitusmess Eesti Ehitab 2019

Eesti Näituste messikeskuses toimub 6. aprillini Eesti suurim ehitusmess Eesti Ehitab 2019, kus ligi 300 ehitamisega või ehitusmaterjalidega seotud ettevõtet tutvustab ehitusala asjatundjatele ja –huvilistele kaasaegseimaid ehitusmaterjale – ja trende.

Выставка Эстония строит 2018
© Sputnik / Вадим Анцупов
Ehitusmess Eesti Ehitab

Toimumiskoht: Eesti Näituste AS, neljapäeval ja reedel kell 10.00-18.00, laupäeval kell 10.00-17.00

Matkamess "Matk & Seiklus"

Matkamess "Matk & Seiklus" on motivatsioonilaks matkajatele-ränduritele, uute seikluste otsijatele ja aktiivsetele uudishimulikele inimestele, toimub laupäeval, 6. aprillil. Sel aastal pakutakse rännata Lõuna-Eestist ja Lätist Kolumbia, Pamiiri ja Kagu-Aasiani. Tutvu alternatiivsete rännuliikidega ja kogu kasulikke nippe-nõuandeid hubases Maailmarändurite Klubis.

Белка запасает орехи
© Sputnik / Александр Полегенько
Matkamess "Matk & Seiklus" on motivatsioonilaks matkajatele-ränduritele

Toimumiskoht: Tallinnna lauluväljak, laupäeval kell 10.00-18.00

Neon show "Väike neonprints"

Eestis etendub esmakordselt maailmakuulsa Antoine de Saint-Exupéry muinasjutu "Väike prints" uus neoonvalgusel põhinev kogupereshow. 5. aprillil Vanemuise kontserdimajas ning 6. aprillil Vene Kultuurikeskuses toimuvad etendused viivad vaatajad tehniliste eriefektidega loodud Saint-Exupéry muinasjutumaailma. 

Neon show "Väike neonprints"

Toimumiskoht: Vanemuise kontserdimaja Tartus - reedel, 5. aprillil 18.00 ja Vene Kultuurikeskus Tallinnas - laupäeval, 6. aprillil 14.00, 15.20, 17.00, 18.20. 

Teletorni trepijooks 2019

Teletorni trepijooks toimub igal aastal aprilli esimesel pühapäeval, tänavu toimub siis pühapäeval, 7. aprillil. 170 meetrit treppidel, 3ndal ja 13ndal korrusel on väikesed vahekoridorid, millest tuleb läbi joosta. Distants ja korrused on märgistatud. Kokku 916 trepiastet läbi 65 korruse.

Забег на телебашню.
© Sputnik / Вадим Анцупов
Teletorni trepijooks

Toimumiskoht: Tallinna Teletorn, 10.00

Pärnu päev

Tänavu peetakse Pärnu päeva juba üheksandat korda. Tegemist on linnaelanikele mõeldud päevaga, kus põnevaid tegevusi jätkub kogu perele.

Афиша концерта „Tere, Pärnu suvi!“
© Фото : Pärnu linnavalitsus
Tänavu peetakse Pärnu päeva juba üheksandat korda

Toimumiskoht: Pärnu linn, 10:00-21:00

82