Putin õnnitles Eesti presidenti

Vale ei läinud läbi: Putin õnnitles Eesti presidenti uue aasta puhul

276
(Uuendatud 12:38 31.12.2018)
Venemaa saatkond Eestis lükkas ümber libauudise, mille kohaselt Eesti president ei saanud Vladimir Putinilt uusaastaõnnitlusi. 

TALLINN, 31. detsember – Sputnik. Venemaa president Vladimir Putin saatis Eesti presidendile Kersti Kaljulaidile jõulude ja uue aasta puhul õnnitlussoovid. Sellest teatas esmaspäeval Venemaa saatkonna Tallinna pressiteenistus. 

Venemaa Föderatsiooni suursaadik Eestis Aleksandr Petrov
© Sputnik / Вадим Анцупов

"Vene Föderatsiooni president Vladimir Putin õnnitles Eesti Vabariigi presidenti Kersti Kaljulaidi nii uusaasta, kui ka jõulude puhul, soovides eelseisvaks 2019. aastaks head tervist, rahu, heaolu ja vastastikust mõistmist," teatas diplomaatiline esindus.

Eile tulid mitmed Eesti meediakanalid välja libauudisega, mille kohaselt ei ole Venemaa riigipea Eesti presidendile head uut aastat soovinud. Arusaamatul põhjusel ei ole Eesti Vabariigi Presidendi kantselei seda valeinfot tänaseni ümber lükanud.

Suursaadik: kultuurivaldkonnas tegutsevad Eesti ja Venemaa vägagi ladusalt >>

Nagu Sputnik Eesti juba kirjutas, edastas lisaks ka Vene suursaadik Eestis Aleksandr Petrov omapoolsed uue aasta soovid ja õnnitlused kõigile Eestimaa elanikele. Diplomaatiline esinduse juht soovis rahvale tervist, õnne ja heaolu.

276
Tagid:
libauudis, Kaljulaid, Vladimir Putin, uus aasta
Samal teemal
Venemaa suursaadik: suhted Eestiga on jahedad, kuid sõjaväeatašeed toome tagasi