Продуктовый магазин в Таллинне.

Prisma avab kõik oma kauplused ööpäevaringselt

30
(Uuendatud 19:24 21.12.2018)
Prisma avab reedel jõulueelseteks päevadeks kõik kaheksa hüpermarketit ööpäevaringselt, et anda inimestele võimalus sooritada jõuluostud rahulikult ja mugavalt neile sobival ajal. 

TALLINN, 21. detsember - Sputnik. Pühade ajal suunab Prisma kauplustesse täiendavad jõud, et teenindada tavapärasest kiiremini tühjenevaid riiuleid ja suuremat hulka ostjaid. Ajutiselt värvati tööle 40 inimest ning tavapäraselt ulatavad puuduolevad abikäed ka ettevõtte kontoritöötajad, vahendas Pealinn.

Prisma tegevdirektori Jussi Nummelini sõnul on keti jaoks kõige olulisemaks klient ja tema vajadused ning seetõttu tehakse kiirel jõuluperioodil erilisi jõupingutusi.

Pühade ajal suureneb hulkuvate loomade arv >>

"Väärtustame kliendi aega ja soovime, et kõigil saaksid kingid ja kõik muu jõuluks vajalik rahulikult ostetud," ütles Nummelin.

"Jõulueelne külastusstatistika näitab, et hilisõhtune ja varahommikune aeg on paljudele sobivaimaks ajaks ostude sooritamiseks, mistõttu on praegu ööpäevaringselt avatud poodides palju rahvast ka kella 1-ni ja alates kella 6-st hommikul," sõnas direktor. 

"Alates tänasest kuni 23. detsembri hilisõhtuni on kõik kaheksa Prisma hüpermarketit avatud katkestusteta ning kõik kliendid hoolimata kellaajast väga oodatud," lisas ta.

Jõulueelsel ajal kaupluses ise abiks olnud Nummelin lisas, et ta tunneb heameelt, et päevaseks ajaks vajalik abijõud leiti väljast ning öised abikäed oma töötajate seast.

Lisaks tavapäraselt 24/7 avatud Tallinna kauplustele Lasnamäel, Sikupillis ja Mustamäel, on 21.-23. detsembrini ööpäevaringselt avatud ka Kristiine ja Rocca al Mare Prisma. Samuti on avatud Tartu Prismad Annelinnas ja Sõbra tänaval ning Narva hüpermarket.

Loomakaitsjad: inimeste jõuluroad ei sobi koertele >>

"Tartu kliendid on meilt alates kevadest uurinud, millal ööpäevaringne Prisma ka seal avatakse. Nüüd avaneb meil võimalus seda esmakordselt pakkuda, et näha, milline on sealsete inimeste vastuvõtt," lisas Nummelin.

Pikad pühad on tulekul ning nii mõnedki inimesed plaanivad uue aastani linnakodust eemal olla. Eesti Korteriühistute Liit soovib kõigile Eestimaa inimestele rahulikku jõuluaega ning toredat aastavahetust ja tuletab meelde mõned lihtsad reeglid, kuidas kodu talvel pikemaks ajaks üksi jätta, vahendas uduisteportaal Sputnik Eesti

Kuigi kedagi pole kodus, ei tohi eluruume kütmata jätta. Korteris mõistlikku temperatuuri hoidma kohustab ka korteriomandi- ja korteriühistuseadus – korteriomanik on muu hulgas kohustatud hoidma oma korteri piires sellist temperatuuri ja õhuniiskust, mis tagab kaasomandi eseme säilimise ning teiste eriomandite esemete kasutamise nende otstarbe kohaselt ja ilma ülemääraste kulutusteta. Vaata teisi soovitusi siin

30
Tagid:
toidupood, ost, jõulud, ühiskond, toit
Samal teemal
Jõulude ajal on sünnipäev 9600 eestimaalasel
Jõulud varastanud Grinchiks osutusid... Saksamaa ametnikud
Juubeliaasta jõulud lõpetab üle-eestiline jõulumatk
Prisma avab jõulude eel kõik poed ööpäevaringselt