Suvekalendriga saab tutvuda elektroonselt Tallinna kodulehel, illustratiivne foto

Mahukas laste ja noorte suvekalender

28
(Uuendatud 11:43 30.05.2017)
Tallinna Spordi- ja Noorsooameti väljaantud suvekalendrist leiab infot üle 300 sel suvel toimuva lastelaagri ja kogupereürituse kohta nii Tallinnas kui ka üle Eesti

TALLINN, 29. mai — Sputnik. Suvekalendriga saab tutvuda elektroonselt eesti ja vene keeles Tallinna kodulehel, vahendas Raepress. Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart soovitab lapsevanematel ja kooliõpilastel suvevaheaega planeerida nutikalt ning varakult, siinjuures on kalendrist abi.

Laste Vabariik asub teele
© Sputnik / Вадим Анцупов

„Suvekalendris leiduvate lastelaagrite ja ürituste arv näitab, et valikuid vaheajaks sisukat tegevust leida on palju. Lastelaager on üks võimalustest, kuidas veeta oma suvevaheaega ühtaegu arendavalt ja lõbusalt," tutvustas abilinnapea suvevaheaja võimalusi. 

Suvekalender on koolivaheaja tegevusi koondav teatmik, mis sisaldab infot linna- ja noortelaagrite ja kogupereürituste kohta Tallinnas ning üle Eesti. Laagrid on peamiselt suunatud 7-15-aastastele lastele, kuid tegevusi leiab ka noorematele ja vanematele.

Tallinnas toimuvates ühe- kuni viiepäevastes linnalaagrites saab näiteks proovida surfamist, mängida tennist, seigelda detektiivimaailmas, meisterdada, harjutada kätt robootikas, teha sporti, osaleda kasulikes töötubades ning omandada uusi oskuseid näiteks animatsioonis, illustratsioonis ja muus.

Õpilasmalev 2016
© Sputnik / Дмитрий Крамар

Pealinnas tegutsevad muuseumid, huvikoolid ja spordiklubid pakuvad lastele suveks mitmeid erinevaid põnevaid tegevusi. 

Kes soovib aktiivset ja pikemat puhkust, on oodatud osa võtma lastelaagritest üle Eesti, kus leiab spordi-, kunsti- ja tantsutegevusi.

Teatmik koosneb kolmest osast: suvistest linnalaagritest, laste- ja noortelaagritest üle Eesti ning suveüritustest. Teatmik on elektroonsel kujul leitav eesti ja vene keeles Tallinna Spordi- ja Noorsooameti kodulehel. Lisainfot saab Tallinna noorteinfo Facebooki lehelt.

28
Tagid:
suvekalender, koolivaheaeg, tegevus, lapsed, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, kool, Eesti, Tallinn