Edgar Savisaar

"Edgari ja Olja" valimisnimekiri otsib endale nime

24
(Uuendatud 09:28 03.08.2017)
Keskerakonna eksjuhi Edgar Savisaare sõnul tema valimisnimekirjal veel nime pole, kuid tuleb nimekirjaga välja neljapäeval

TALLINN, 3. august — Sputnik. Savisaar ütles usutluses Õhtulehele, et valimisnimekirjale tuleb veel nimi välja mõelda, kuid sellega on veel aega, vahendab ERR.

"Jah, me tuleme välja Savisaare ja Ivanova nimekirjaga. Mingit kindlat nime sellel pole veel. Hetkel on see Edgari ja Olja nimekiri," kinnitas Savisaar.

Reinde: Savisaar on suur kombinatsioonide meister >>

Savisaare sõnul pole tal mitte midagi kaotada. "Kõik, mida mul on kaotada, see on minevik. No mis siis. Mul ei olegi sisuliselt seda ajaloonõuniku kohta mitte kunagi olnudki," nentis Savisaar.

Savisaare sõnul pole midagi meeldivat selles, et Keskerakond pakub talle esikohta üldnimekirjas. "Seda pakkumist ei saa ju tegelikult tõsiselt võtta. Vaata, üldnimekirja poolt ei saa kohalikel valimistel hääletada," ütles Savisaar.

Edgar Savisaar rõhutas, et ei astu parteist välja ega lähe Keskerakonna vastu, vaid Keskerakonda aitama, et partei säilitaks seda poliitikat, mis tal kogu aeg on olnud.

24
Tagid:
valimisnimekiri, nimekiri, valimised, Olga Ivanova, Edgar Savisaar
Teema:
KOV volikogu valimised 2017 (127)