Keskerakondlased Jüri Ratas ja Taavi Aas

Savisaare kättemaks Jüri Ratasele ja Taavi Aasale personaalselt

87
(Uuendatud 06:54 31.07.2017)
"Vaatasin Edgari videot. Ta luges üles palju häid asju, mis me koos korda oleme saatnud – Vabaduse väljaku kordategemine, tasuta ühistransport, pensionilisa," ütles Taavi aas Facebooki vahendusel

TALLINN, 30. juuli — Sputnik. Aasa sõnul on üles kasvanud palju uusi poliitikuid, kes on suutelised tegema häid tulemusi nii Lasnamäel, Põhja-Tallinnas kui Kesklinnas, vahendab portaal Pealinn.

"Järgmise nelja aastaga värskendab linnapilti uus peatänav, tänavale tuleb üha rohkem elektrimootoriga busse, pensionilisa kasvab, lasteaiatoitu hakkab saama tasuta," ütles Aas.

Edgar Savisaar loob oma valimisliidu >>

Aas selgitas, et Talinnas jätkatakse sama põhimõtet, mis ennegi.

Keskerakonna endine esimees Edgar Savisaar teatas laupäeval oma valimisliidu loomisest.

Facebookis avaldatud videos "Savisaare Liit 2017" kinnitab Savisaar, et ta on tagasi ning pole tegelikult kusagil ära olnudki.

"Lihtsalt mõned inimesed tahtsid mind enneaegselt maha kanda. Ma olen inimesi ühendanud nii Keskerakonnas kui ka väljaspool seda ja ühendan ka edaspidi," märkis ta.

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liige Jaanus Marrandi juhtis tähelepanu asjaolule, et video oli salvestatud juba tükk aega tagasi, sest taustal õitsesid veel rododendronid, vahendab Postimees.

Marrandi hinnangul on see Savisaare kättemaks oma endisele koduparteile ning Jüri Ratasele ja Taavi Aasale personaalselt.

87
Tagid:
valimised, valimisliit, keskerakond, Taavi Aas, Jüri Ratas, Edgar Savisaar
Teema:
KOV volikogu valimised 2017 (127)