Sputnik ja Eesti staarid soovivad edu teleshowst „Oled super!“ osavõtja Igor Leskovile

Soovime edu teleshowst „Oled super!“ osavõtja Igor Leskovile

58
(Uuendatud 15:24 29.05.2017)
Teabeagentuur ja raadio Sputnik Eesti käivitas temaatilise rubriigi Venemaa telekanali NTV konkursist «Oled super!» 18-aastase osavõtja Igor Leskovi toetuseks

TALLINN, 21. veebruar — Sputnik. Sputnik Eesti venekeelse versiooni rubriigis ütlevad tuntud muusikud, lauljad, artistid andekale noormehele oma toetussõnu ja häid soove, samuti jagavad tema esinemise eel talle häid nõuandeid. Rubriigis on psühholoog Svetlana Nefedkina nõuanded, kuidas oma emotsioone juhtida ja enne lavaleminekut stressiga toime tulla.

Sputniku rubriigi külalised on Eesti ansambli PX Band solist Dana Grebenjuk, helilooja, muusik ja grupi „May Day" laulude autor Sergei Krutihhin, disainer Diana Denissova, grupi „May Day" laulja Anna Leitan, samuti Eesti poplaulja Margarita Kustinskaja, kes võitis Baltimaade laulukonkursil Tonna Awards 2016 auhinna kategoorias „Parim laulja". Õige pea ütlevad Leskovile oma edusoovid näitleja ja muusik Timur Ilikajev, näitleja ja saatejuht Ilja Nartov, samuti bändi School Day kitarrist Eduard Reitmann.

Show „Oled super!" esimene saade oli telekanali NTV eetris 11. veebruaril. Laulukonkursi „Oled super!" saateid saab jälgida otseülekandes portaali Sputnik Eesti venekeelses versioonis Sputnik Эстония.

Dana Grebenjuk: „Soovin kõike parimat, mitte pabistada, jääda iseendaks, nautida positiivseid emotsioone ja võtta endaga sellelt konkursilt kaasa kõik kaunis!"

Sergei Krutihhin: „Soovin Igorile enesekindlust. Ära lase ebaedu korral käsi rippu, vaid suhtu sellesse, kui hindamatusse kogemusse. Astu üle kadestajatest, luuseritest, vaenlastest ja mine edasi."

Diana Denissova: „Soovin kogu südamest edu, kordaminekuid ja loomulikult võitu. Sõltumata tulemustest oled sa meile juba parim. Oled super! Oleme koos sinuga!"

Anna Leitan: „Tahaksin soovida Igorile vaid edu. Olen kindel, et Igor saavutab sellel konkursil väärilise koha. Paljud vokalistid ei olnud sellisel tasemel ja juba see on väga vahva!"

Margarita Kustinskaja: „Soovin Igorile olla alati positiivne, uskuda oma jõudu, jääda iseendaks ja jagada esinemise ajal publikuga oma kõige siiramaid emotsioone."

Telekanali NTV projekt "Oled super!" pakub esinemisvõimalust andekatele, kuid vanemate hoolest ja armastusest ilma jäänud lastele. Selles osalevad lastekodude, internaatkoolide ja kasuperede kasvandikud. Projekti osalejad on 92 noort lauljat Venemaalt ja teistest riikidest — Aserbaidžaanist, Armeeniast, Valgevenest, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõztanist, Moldovast, Ukrainast, Eestist.

NTV on suurim eratelekanal Venemaa üleriiklikus ringhäälingus. NTV saated, mida edastatakse kõigis Vene Föderatsiooni levipiirkondades, on kättesaadavad 99,2%-le elanikkonnast. Venekeelsetele vaatajatele väljaspool Venemaa piire — lähivälismaal, Euroopas ja Lähis-Idas, aga ka Põhja-Ameerikas ja Austraalias — toodab NTV kahte rahvusvahelist versiooni — NTV-Mir ja NTV-Ameerika.

Sputnik (sputniknews.com) on teabeagentuur ja raadio multimeedia esindustega kümnetes riikides. Sputnik haldab võrgulehti enam kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

58
Tagid:
staarid, toetus, Oled super, Sputnik Eesti, Igor Leskov, Eesti, Venemaa
Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)