Sputnik näitab oma kanalites reaalajas vene telešõud «Oled super!“

Sputnik Eesti näitab oma kanalites reaalajas vene telešõud "Oled super!“

78
(Uuendatud 15:25 29.05.2017)
Teabeagentuur ja raadio Sputnik Eesti edastab oma kanalites otseülekanded telekanali NTV rahvusvaheliselt laste laulukonkursilt „Oled super!“

TALLINN, 10. veebruar — Sputnik. Iganädalased ülekanded algavad 11. veebruaril Eesti aja järgi kl 19.00 Sputniku portaalides kümnes SRÜ ja Balti riigis. Esimeste telešõus osalejatena Euraasia riikidest astuvad publiku ette noored lauljad Kasahstanist, Armeeniast ja Moldovast — Vladimir Sarafutdinov, Angelina Papikjan ja Anna Jerhan. Sellest, kuidas võistlejad elavad ja oma etteasteteks valmistuvad, saab ülevaate Sputniku asjaomaste rubriikide ja sotsiaalmeedia kaudu.

Igor Leskov Eestist esineb Moskva rahvusvahelisel vokalistide konkursil
© Sputnik / Андрей Петров, Вадим Анцупов

Sotsiaalmeedias saavad Sputniku lugejad etenduse osalisi toetada neile edu ja esikohta soovides. Kõige säravamad soovid edastab Sputnik noortele talentidele nende koduriiki tagasijõudmisel.

NTV telešõust osavõtjaid asub hindama asjatundlik žürii, kuhu kuuluvad Venemaa parimad muusikud ja produtsendid. Nende seas on laulajnna Elka, Stas Pjeha, helilooja ja muusikaprodutsent Viktor Drobõš, ooperi- ja estraadilaulja Margarita Suhhankina. Konkurss „Oled super!" saab teoks Venemaa haridus- ja teadusministeeriumi toetusel.

Laulukonkursil „Oled super!"astuvad üles andekad 7 — 18-aastased lapsed, kes on jäänud ilma vanemlikust hoolitsusest. Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Gruusias, Kasahstanis, Kõrgõztanis, Moldovas, Eestis ja Põhja-Osseetias tegeles laste väljaotsimisega ka infoagentuur ja raadiojaam Sputnik. Esialgsete otsingute järel valis NTV teletiim välja 92 noort lauljat Venemaalt ja teistest nõukogudejärgsetest riikidest.

NTV on suurim eratelekanal Venemaa üleriiklikus ringhäälingus. NTV saated, mida edastatakse kõigis Vene Föderatsiooni levipiirkondades, on kättesaadavad 99,2%-le elanikkonnast. Venekeelsetele vaatajatele väljaspool Venemaa piire — lähivälismaal, Euroopas ja Lähis-Idas, aga ka Põhja-Ameerikas ja Austraalias — toodab NTV kahte rahvusvahelist versiooni — NTV-Mir ja NTV-Ameerika.

Sputnik (sputniknews.com) on teabeagentuur ja raadio multimeedia esindustega kümnetes riikides. Sputnik haldab võrgulehti enam kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

78
Tagid:
reaalajas, otseülekanded, laulukonkurss, rahvusvaheline, Oled super, Sputnik Eesti, Venemaa
Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)
Samal teemal
Sputnik Eesti toetab NTV teleshows "Oled super!" osalevaid andekaid noori