Rahvusvaheline infoagentuur ja raadio Sputnik käivitas uue leedu- ja venekeelse infoportaali

Sputnik läks eetrisse ka leedu keeles

148
(Uuendatud 18:13 20.12.2016)
Portaalis Sputnik Lietuva on lugejatele kättesaadavad analüütilised materjalid, eksklusiivintervjuud ja eksperthinnangud.

TALLINN, 19. detsember — Sputnik. Rahvusvaheline infoagentuur ja raadio Sputnik käivitas uue leedu- ja venekeelse infoportaali. Professionaalsete ajakirjanike ja toimetajate meeskond toodab programmi rahvusvahelistest ja kohalikest uudistest, edastades laia arvamustepaletti aktuaalsetel teemadel.

Uudiseid esitatakse erinevates formaatides: infograafika, video, fotoreportaažide, on-line eetri ja internetihääletuste kujul. Lisaks operatiivsetele uudistele on portaalis Sputnik Lietuva lugejatele kättesaadavad ka analüütilised materjalid, eksklusiivintervjuud ja eksperthinnangud.

Sputnik Lietuva on kolmas infoagentuuri ja raadio Sputnik esindus Balti riikides. 2016. aasta alguses käivitati Sputnik uudisportaalid Sputnik Latvija ja Sputnik Eesti. Selle aasta oktoobris jõudis Sputnik Eesti riigi avalik-õiguslike infoportaalide esikümnesse, kus liidrikohtadel on sellised internetikeskkonna uudisliidrid nagu postimees.ee, delfi.ee, ohtuleht.ee, äripäev.ee, linnaleht.ee ja teised.

Sputnik kontseptsioon tähendab eesrindlikku levitehnoloogiat, kõrget professionaalsust ja lugejatesõbralikkust, mis tagab Sputnikule kiire arengu ja auditooriumi võitmise kogu maailmas. Juhtmõte "Räägime sellest, millest teised vaikivad" kajastab täielikult Sputnik uudisressursside olemust, mille eesmärgiks on tuua lugejateni erinevaid seisukohti maailmas toimuvastest sündmustest.

Sputnik (sputniknews.com) on uudisteagentuur ja raadio multimeedia esindustega kümnetes riikides. Sputnik haldab võrgulehti enam kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadiot, mobiilirakendusi ja kontosid sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

148
Tagid:
Sputnik Lietuva, Sputnik Eesti, Sputnik, ajakirjanik, Leedu