USA presidendiks valitud Donald Trump

Trump valis välja Valge Maja personaliülema ja oma peamise nõuniku

35
(Uuendatud 08:51 14.11.2016)
USA presidendiks valitud Donald Trump tegi pühapäeval teatavaks Valge Maja personaliülema ning oma peamise strateegi ja nõuandja nimed.

TALLINN, 14. november — Sputnik. Valge Maja personaliülemaks saab Reince Priebus ja Trumpi peamiseks nõunikuks Steven Bannon, vahendas BNS.

"Steve ja Reince on kõrge kvalifikatsiooniga liidrid, kes töötasid hästi koos meie kampaanias ja juhtisid meid ajaloolisele võidule. Nüüd on nad mul mõlemad Valges Majas, kui me teeme tööd, et muuta Ameerika taas suureks," ütles Trump.

Priebus on vabariiklaste rahvuskomitee juht ja Bannon sotsiaalmeedia ettevõtja, kes juhtis Trumpi presidendikampaaniat viimastel kuudel. "Meil oli väga edukas partnerlus kampaanias, mis viis võidule. Meil saab olema samasugune partnerlus töös, aitamaks presidendiks valitud Trumpil oma kava ellu viia," ütles Bannon.

Priebus on nimetanud uue administratsiooni prioriteetidena kõigi jaoks toimiva majanduse loomist, piiride turvamist, Obamacare (tervishoiureformi) asendamist ning radikaalse islamiterrorismi hävitamist.

35
Tagid:
nõunik, Valge Maja personaliülem, Steven Bannon, Donald Trump, USA
Teema:
USA presidendivalimised 2016 (105)