Illustratiivne foto

Reisisadamas õhku paiskunud aine jääb tuvastamata

13
(Uuendatud 14:27 04.11.2016)
Päästeameti spetsialistidel ei õnnestunud tuvastada ainet, mis põhjustas neljapäeva õhtul Tallinna reisisadamas mitmele inimesele halva enesetunde.

TALLINN, 4. november — Sputnik. "Keemia ja kiirgusohu spetsialistide poolt Tallinna Sadamas võetud proovides oli aine konsistents lihtsalt liiga vähene," põhjendas Põhja päästekeskuse pressiesindaja, miks ei õnnestu aine koostist ja päritolu tuvastada.

Neljapäeval kell 21.16 sai häirekeskus teate, et Tallinnas Lootsi 13 asuvas Tallinna Sadama D-terminali kolmandal korrusel tundsid reisijad kurgus ja silmades kipitust ning tekkisid köhahood. Terminalis viibinud inimesed evakueeriti õue, kus enamiku enesetunne paranes, kirjutas varem Sputnik

Üks naine toimetati haiglasse kontrolli, kiirabitöötajad teostasid kontrolli sündmuskohal kolmeteistkümnele soovijale, nende hulgas kolmele päästetöötajale ja sadama töötajatele.

Erikeemiatalituse poolt läbi viidud mitmed erinevad mõõtmist midagi ei tuvastanud, ruumid tuulutati. Reisijad lubati laevale ööl vastu reedet seitse minutit pärast südaööd. Erikeemiatalitus kordas mõõtmisi reede hommikul, kuid midagi ohtlikku ei tuvastatud.

13
Tagid:
evakueerimine, Tallinna Vanasadam, Tallinn
Samal teemal
Tallinna sadamaterminal evakueeriti imeliku lõhna tõttu