Politsei auto.

Tallinnas peeti tapmises kahtlustatuna kinni politseinik

17
(Uuendatud 08:31 24.09.2016)
Politsei pidas reedel Tallinnas kinni Põhja prefektuuri politseiametniku, keda kahtlustatakse 41-aastase mehe tapmises, teatas Politsei- ja Piirivalveamet (PPA) laupäeval.

TALLINN, 24. september — Sputnik. Reedel kella 20.20 ajal sai politsei väljakutse Tallinnas Lasnamäel asuvasse kortermajja, mille trepikojast leidis maja elanik 41-aastase mehe kuulihaavaga surnukeha.

Politseinikud pidasid sündmuskohal kahtlustatavana kinni 29-aastase mehe, kes töötab Põhja prefektuuris politseinikuna, teatas BNS.

"Pidasime 29-aastase politseiametniku kinni kahtlustatavana tapmises," lausus Põhja prefekt Kristian Jaani.

"Kinni peetud politseiametnik elab majas, mille trepikojast surnukeha leiti ning politseiniku teenistusrelv oli sündmuskohal. Kahtlustatav ei olnud täitmas tööülesandeid. Kuriteopaigas töötavad hetkel kriminalistid ning politsei sisekontrollibüroo uurijad. Kõik juhtumi asjaolud ning tapetu ja kahtlustatava võimalik seos on selgitamisel."

Kriminaalmenetlust viib läbi PPA sisekontrollibüroo ja juhib Põhja Ringkonnaprokuratuur. Prokuratuur otsustab nädalavahetuse jooksul, kas taotletakse kohtult kahtlustatava vahistamist.

 

17
Tagid:
surnukeha, politsei, politseiametnik, Lasnamäe