Gruusia endise presidendi Mihhail Saakashvili kinnipidamine Kiievis 2017 detsembris

Piketil lõi Saakašvili pensionäri

42
(Uuendatud 09:45 10.07.2019)
Poliitilisel piketil korraldas Odessa endine kuberner oma vastastega kähmluse mille käigus lõi eakat naist. Tulemuseks oli naise kukkumine ning käeluumurd, järgnes kiirabi väljakutse ja kannatanu hospitaliseerimine. Teine osa meediast esitab eelnevast erineva versiooni.

TALLINN, 10. juuli - Sputnik. Gruusia endine president ja Odessa endine kuberner Mihhail Saakašvili korraldas Odessas kähmluse. Kähmluse käigus lõi Mihhail Saakašvili vanemat naist põhjustades viimasel käeluumurru. Sellest teavitab RIA Novosti viitega kohalikule portaalile Odessit.ua.

Edastatud teate kohaselt korraldas Saakašvili koos oma toetajatega linnakohtu juures piketi, kus loeti ette otsust linnapea Gennadi Truhhanovi Krayani poolt ebaseaduslikult ostetud "Krajani" tehase asjus.

Piketi ajal korraldas endine kuberner kähmluse oma oponentide ja linnapea ihukaitsjatega. Kähmluse käigus sai vigastada vanem naine. Ukraina portaali teatel lõi endine kuberner vanemat naist, kes kukkus. Kukkumise tulemusena murdis naine käeluu. Naine toimetati haiglasse.

Odessa väljaanne Timer kirjutab omakorda, et vanem naine vigastas kähmluse käigus oma kätt, kuid ei seosta toimunut otseselt Saakašvili tegevusega.

2015. aasta kevadel andis Ukraina president Petro Porošenko Saakašvilile kodakondsuse ja nimetas ta Odessa piirkonna kuberneriks, kuid 2016. aasta novembris, piirkonna majandustulemused halvenemise tõttu, vallandas ta endise Gruusia presidendi kuberneri ametikohalt.

42
Tagid:
poliitika, Mihheil Saakašvili, Odessa
Samal teemal
Ukraina presidendivalimised
"Väljendusvabadus"? Gruusia televisioon lööb põhja alt