Kirill Käro.

Seriaali „Nuuskija“ staar tähistab sünnipäeva

138
Eestis sündinud näitleja Kirill Käro sünnipäev on 24. veebruaril, Eesti iseseisvuspäeval.

ТАLLINN, 24. veebruar — Sputnik. Eestist pärit näitleja, seriaali „Nuuskija" staar Kirill Käro pühitseb oma sünnipäeva Eesti iseseseisvuse väljakuulutamise päeval. Sünnipäevalaps ütleb, et nõnda erilise kingituse eest võlgneb ta tänu emale, kes kinkis talle just sellise sünnipäeva.

Näitleja tunnistas Sputnikule, et väljakujunenud tavasid oma sünnipäeva tähistamiseks tal ei ole, küll aga tahaks sel päeval olla kuskil reisil. Vahel see õnnestub, vahel mitte.

„Seekord tähistan sünnipäeva väikeses pereringis. Loodan lennata Tbilisisse, pole veel kunagi Gruusias käinud," poetas näitleja.

Kirill Käro kasvas üles Lasnamäel

Kirill Käro sündis Eestis 1975. aastal. Tema lapsepõlv ja noorus möödus Tallinnas Lasnamäel. 1992. aastal lõpetas ta 12. Keskkooli (Lasnamäe Gümnaasiumi), õppis Tallinna Vene Teatri näitestuudios, seejärel läks õppima näitekunsti Moskva Štšukini-nimelises Teatriinstituudis, kus pääses Marina Pantelejeva kursusele.

Pärast teatriinstituudi lõpetamist 1997. aastal võeti ta Moskva Armen Džigarhanjani teatri näitetruppi. Aastail 1999 kuni 2004 töötas ta näitlejana Vene Teatris Eestis. 2005. aastast peale hakkas Käro esinema teleseriaalides ja filmides.

Publikumenu ja —huvi tõi näitlejale rolli teleseriaalis „Likvideerimine". Suurima au ja kuulsuse nii üle kogu Venemaa kui ka teispool piire saavutas Käro 2013. aastal ekraanile jõudnud seriaaliga „Nuuskija".

Selles kehastatud nimirolli eest nomineeriti ta Kino- ja teleprodutsentide Assotsiatsiooni professionaalipreemiale parima meesosatäitmise eest telefilmide kategoorias.

Kirill Käro osaleb ka uues krimifilmis „Pärast tapmist". Praegu on ta hõivatud selle filmi helindamisega ja loodab, et peagi jõutakse esilinastuseni.

 

 

138