Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) esimees Jevgeni Ossinovski

Ossinovski kandideerib kohalikel valimistel

28
(Uuendatud 09:10 11.08.2017)
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) esimees Jevgeni Ossinovski kinnitas, et kandideerib kohalikel valimistel Tallinnas ja sama teevad ka ülejäänud sotside ministrid

TALLINN, 11. august — Sputnik. "Jah, otsus on tehtud. Ma kandideerin Tallinnas ja me peame kindlasti vajalikuks, et Tallinna valitsemisel lõpuks pööre toimuks, seega lähme valimistele maksimaalsete jõududega, mis meil välja panna. See tähendab, et Tallinnas kandideerivad ka Indrek Saar, Sven Mikser, Andres Anvelt, Eiki Nestor ja palju teised, et meie meeskonda toetada," ütles Ossinovski intervjuus ajalehele Eesti Päevaleht, vahendas ERR.

Valimised: haridusasutused peavad jääma poliitiliselt neutraalseks >> 

Ossinovski kandideerib kesklinnas. Vastuseks küsimusele, kas kandideerivate ministrite näol on tegu pelgalt häältemagnetitega ütles ta, et ministri amet pole igavene ja volikogu mandaat kestab kauem, kui selle riigikogu mandaat.

Ratas: Keskerakonna ja Savisaare valimisliidu koalitsioon on võimalik >>

Ossinovski arvustas teisi Tallinnas valimistel osalevaid erakondi ja valimisliite: "Kolm perioodi Keskerakonna ainuvõimu on nad muutnud mõttelaisaks. Keskerakond on kasutanud Tallinna linna kui masinat, millega end võimul hoida. Tallinn väärib ausat linnajuhtimist, mida me pole tükk aega saanud. Millised on alternatiivid, mida pakutakse? Ühelt poolt kandideerivad ärimehed, kes tahaksid linnavõimu juurde saada, et edendada oma ärihuvisid, mis demokraatlikus ühiskonnas on väga libe tee. Ja teisalt Reformierakond, kelle linnapeakandidaat on Eesti poliitilise korruptsiooni kehastus."

Kohalikel valimistel saab tänavu osaleda rekordarv EL-i kodanikke >>

Kohalikud valimised toimuvad 15. oktoobril. Hääletada saavad kõik vähemalt 16-aastased alaliselt Eestis elavad inimesed.

28
Tagid:
kohalikud valimised, kandidaat, KOV, SDE, Jevgeni Ossinovski, Tallinn
Teema:
KOV volikogu valimised 2017 (127)