Keskerakonna endine esimees Edgar Savisaar kutsus sotsiaalmeedias inimesi enda sünnipäevale

Savisaar kutsub kõiki oma sünnipäevale

206
(Uuendatud 12:15 27.05.2017)
Keskerakonna endine esimees, korruptsioonisüüdistuse tõttu Tallinna linnapea kohalt kõrvaldatud Edgar Savisaar tegi üle pika aja sotsiaalmeediasse postituse ja kutsus inimesi oma sünnipäevapeole

TALLINN, 27. mai — Sputnik. "Kallid kaasteelised! Mul on Teile hea uudis. Jälle on üks eluaasta möödas. 31. mail pean oma 67-ndat sünnipäeva. Teretulnud on kõik need, kes tahavad meenutada, unistada, kallistada ja muud teha, mis seda aastat meelde tuletab," seisab Savisaare Facebooki postituses, vahendas ERR.

Savisaar teatab, et soovijad on oodatud Tallinnasse Valukoja 10 Füsioarti keskusesse. Õnnitlejaid võetakse vastu 14-16. "Intervjuusid ei anta. Poliitikast räägitakse sedavõrd-kuivõrd. Käsitletakse tervishoiuprobleeme. Vaatame tulevikku!," teatas Savisaar ööl vastu laupäeva.

Savisaarel on diagnoositud mitu haigust, millest tervistumine ei ole tänase arstiteaduse taseme juures võimalik: veresoonte aterosklerootiline kahjustus, südame isheemiatõbi, läbipõetud südamelihase infarkt, südamepuudulikkus, raske kõrgvererõhktõbi, diabeet, amputeeritud alajäse.

Keskerakonna endine juht Edgar Savisaar
© Фото : Альберт Труувяэрт

Kohus määras Savisaarele uue terviseekspertiisi, mis peaks andma vastuse, kas ta on võimeline osalema kohtumenetluses ja võimalikul süüdimõistmisel ka karistust kandma, vahendas Sputnik Eesti aprillis.

Alates septembrist 2015, mil linnapea Edgar Savisaar kõrvaldati kriminaaluurimise tõttu Harju maakohtu otsusega ametist, on Aas Tallinna linnapea kohusetäitja.

Ajakirjanduses on Keskerakonna võimalike Tallinna linnapea kandidaatidena nimetatud praegust linnapea kohusetäitjat Taavi Aasa ja abilinnapead Mihhail Kõlvartit.

Kohalikud valimised toimuvad Eestis 15. oktoobril.

206
Tagid:
kutse, sünnipäev, keskerakond, Edgar Savisaar, Tallinn