Tallinna sotsiaaldemokraadid pöördusid avaldusega politsei poole, andes uurimisorganitele üle Astangu metsa prügikoristusel talguliste poolt leitud arveid ja nimelisi dokumente, illustratiivne foto

Tallinna sotsid pöördusid politseisse

24
Tallinna sotsiaaldemokraadid pöördusid avaldusega politsei poole, andes uurimisorganitele üle Astangu metsa prügikoristusel talguliste poolt leitud arveid ja nimelisi dokumente

TALLINN, 17. märts — Sputnik. „Tänu talgutel osalenud Nõmme Õpilasesinduste Liidu noortele, kes olid prügi koristamisel väga tähelepanelikud, leidsime metsareostuse seest mõned huvitavad dokumendid," kirjeldas noorsotside president Monika Maljukov.

Tema sõnul loodavad sotsid, et politseisse viidud dokumendid aitavad tuvastada metsareostajaid ning nad lõpuks ka vastutusele võtta, seisab erakonna kodulehel.

„Sellised leiud tuleb alati politseile edasi anda, sest see võib viia reostajate tabamiseni," lisas Maljukov.

Astangu talgute kokkukutsuja, Riigikogu keskkonnakomisjoni esimehe Rainer Vakra sõnul tuleb selleks, et lahendada prügi ja rehvide metsa viimise probleem, tagada võimalikult mugav ligipääs jäätmejaamadele. "Oluline on, et jäätmejaamad oleksid avatud iga päev ja piisavalt pikal ajal, et inimestel oleks võimalik töövälisel ajal tekkinud jäätmed sinna viia," ütles Vakra.

24
Tagid:
metsareostajad, reostus, talgud, dokumendid, mets, politsei, SDE, Monika Maljukov, Astangu