Foto on illustratiivne

Talv tuli tagasi

7
Ilmateenistuse prognoosi järgi tuleb lähipäevil valdavalt miinuskraade pakkuv sajune ilm

TALLINN, 22. veebruar — Spurtnik. Reede öösel tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, öö hakul võib kohati vähest lund sadada. Puhub läänekaare tuul 5-11, põhjarannikul loodetuul puhanguti kuni 15 m/s, pärast keskööd tuul veidi nõrgeneb ning külma on 4-10 kraadi, vahendas BNS. Päeval tuleb vahelduva pilvisusega ilm, kohati võib vähest lund sadada. Puhub loode- ja läänetuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 m/s ning õhutemperatuur —2 kuni +1 kraadi.

Laupäeva öösel tuleb pilves selgimistega ilm, vahete-vahel sajab vähest lund. Puhub loode- ja läänetuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 15-18 m/s ning külma on 2-8 kraadi. Päeval tuleb pilves selgimistega ilm, vahete-vahel sajab vähest lund. Puhub loode- ja läänetuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s ning õhutemperatuur on —4 kuni +1 kraadi.

Pühapäeva öösel tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, hommikul hakkab saartel lund sadama. Puhub loode- ja läänetuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 14 m/s ning külma tuleb 2-8, saarte rannikul kuni 0 kraadi. Päeval pilvisus tiheneb, lumesadu levib saartelt üle Eesti itta, õhtupoolikul läheb sadu üle lörtsiks. Tuul pöördub lõunakaarde puhudes 3-9, saartel puhanguti 14 m/s ning õhutemperatuur on —1 kuni +2 kraadi.

7
Tagid:
tuul, ilm, talv