Toyota avas Narva äripargis 2,5 miljonit eurot maksnud autokeskuse, illustratiivne foto

Toyota avas Narva äripargis 2,5 miljonit eurot maksnud autokeskuse

34
(Uuendatud 19:44 21.01.2017)
Elke Grupp avas reedel Narva äripargis 2,5 miljonit eurot maksnud ja 13 inimesele tööd andva Eesti moodsaima Toyota keskuse

TALLINN, 21. jaanuar — Sputnik. Autokeskuse tegevjuhi Valdik Uski sõnul on Narva ja kogu Kirde-Eesti arenev ning suure potentsiaaliga piirkond — seal jagub nii nõudlust kõrgel tasemel teenuste järele kui ka piisavalt kvalifitseeritud tööjõudu nende teenuste pakkumiseks, vahendas BNS.

"Viimaste aastate Eesti müüduim automark Toyota on hinnas ka Ida-Virumaal, mis on tekitanud suure nõudluse esinduse tasemel teeninduse järele," ütles Uski. "Klientide huvi Toyota Narva keskuse vastu on suur juba praegu ning usun, et saame oma tegevusega anda panuse terve piirkonna arengusse. Meie kasutatav tehnoloogia on tipptasemel ja usun, et samal tasemel on ka meie klientidele pakutav teenindus."

Lähiaastail on plaan keskuse töötajaskonda kasvatada 25-ni, et pakkuda piirkonna arvukale klientuurile senisest paremat teenust ning haritud noortele võimalust oma oskusi kodukohas rakendada ning arendada. Suvel värbamist alustanud Toyota Narva autokeskuses asuvad tööle peamiselt kohalikud spetsialistid, kes läbisid eelnevalt mitmekuulise täiendkoolitusprogrammi ning praktika.

"Konkurents igale ametikohale oli kõva mitte ainult inimeste arvu, vaid ka nende sisu ja kogemuse poolest. Usun, et oleme komplekteerinud väga hea meeskonna," märkis Uski.

Autokeskuse ehitanud Merko Ehituse juhatuse esimehe Keit Paali sõnul sujus koostöö ladusalt ja tulemuslikult. "Tegemist on juba mitmenda meie ehitatud Toyota keskusega ning meil on hea meel, et saime tuua armastatud autobrändi ka Ida-Virumaa inimestele lähemale. Pikaajalise Toyota kliendina saame Merkos kinnitada, et kahe brändi väärtused ühtivad — mõlemad seame esiplaanile kvaliteedi ja kestvuse," lisas Paal.

Uus, interaktiivsete lahendustega Toyota keskus Narvas rajati Narva äriparki Olginas, kus teeninduspinda on kokku 1600 ruutmeetrit. Tegemist on täisteenust pakkuva müügiesindusega, kus on väljas kogu Toyota mudelivalik. Lisaks autode müügile ja hooldusele pakub autokeskus Toyota enda kindlustust ja liisingut, kahjukäsitlusteenust, rehvimüüki, erinevaid e-teenuseid, autopesu ja muud. Elke Grupp soovis tulla Narva esindusega lähemale olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele.

Uski sõnul on rajatava keskuse olulised eesmärgid läbipaistvus ja avatus — seda nii ärimudeli, teenindusprotsessi kui ka hoone arhitektuurilahenduse poolest. Uus Toyota keskus loob kliendile kohapeal kõik võimalused, et olla kursis ja jälgida oma auto teenindusprotsessi.

Elke Grupp on 12 ettevõttest koosnev kontsern, mille põhitegevus on sõiduautode müük ja müügijärgne teenindus. Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevad üheksa autokeskust esindavad Toyota ja Lexuse autobrände.

Üle 300 töötajaga kontsern müüb aastas keskmiselt 6500 sõiduautot ja teenindab müügijärgses teeninduses üle 100 000 kliendikülastuse. Kontserni ajalugu ulatub 1990. aastasse, mil alustas tegevust Toyota esindus Tallinnas — Elke Auto AS.

34
Tagid:
kvalifitseeritud, tööjõud, äripark, potentsiaal, Toyota keskus, Elke Grupp, Valdik Uski, Kirde-Eesti, Narva, Eesti