Terrorirünnak Nice´is.

Välisministeeriumile on teada neli Nice'is viga saanud Eesti kodanikku

18
(Uuendatud 07:25 17.07.2016)
Laupäeval Nice'i saabunud Pariisis konsuli ülesandeid täitev diplomaat Kadi Metsandi teatas, et üle 150 piirkonnas viibinud eestlase kohta on saadud info, et nendega on kõik hästi.

TALLINN, 17. juuli — Sputnik. Välisministeeriumile on praegu teada, et Prantsusmaal Nice'is on terrorirünnaku tagajärjel saanud kannatada neli Eesti kodanikku, ütles välisminister Marina Kaljurand laupäeval "Aktuaalsele kaamerale".

"Kõigi omaste ja sugulastega on ühendust võetud. Meie konsul on praegu Nice'is kohapeal ja abistab eestlasi suhtlemises politsei ja haiglaga ja jääb sinna kuniks vaja. Kordan aga, et osa kannatanuid on veel tuvastamata ja Prantsuse politsei jätkab seda tööd," ütles Kaljurand, teatas BNS.

Laupäeval Nice'i saabunud Pariisis konsuli ülesandeid täitev diplomaat Kadi Metsandi teatas, et üle 150 piirkonnas viibinud eestlase kohta on saadud info, et nendega on kõik hästi.

"Praeguse seisuga rohkem teadmata kadunud eestlasi Nice'is ei ole — täna õhtuks on saadud kõikide ülejäänutega ühendust," lisas ta.

 

18