Venemaa suursaadik Eestis Aleksandr Petrov.

Vene saatkond kurvastab eestlaste vigasaamise üle Nice' is

56
Tragöödia kinnitab veelkord vajadust kõigi riikide ühinemiseks võitluses globaalse kurjuse - rahvusvahelise terrorismiga.

TALLINN, 15. juuli — Sputnik. Venemaa saatkond Tallinnas avaldas reedel sotsiaalmeedias teate, milles avaldab kaastunnet Nice' i terroriakti ohvritele ja ka vigasaanud eestlastele.

"Oleme sügavalt vapustatud teatest, et Nice'i terroriaktis kannatanute seas oli ka Eesti elanikke," märgib saatkond oma Facebooki postituses.

"Tragöödia kinnitab veelkord vajadust kõigi riikide ühinemiseks võitluses globaalse kurjuse — rahvusvahelise terrorismiga —, mis ohustab meid kõiki," jätkas Venemaa saatkond.

"Sel traagilisel hetkel mõttleme selle kohutava terroriakti ohvritele. Leiname hukkunuid ja soovime kiiret paranemist kõigile kannatanutele," ütleb Vene saatkond oma postituses.

Neljapäeva hilisõhtul Lõuna-Prantsusmaal Nice'is toimunud terrorirünnakus, kus Tuneesia päritolu mees sõitis sihilikult otsa kümnetele jalakäijatele, hukkus vähemalt 84 inimest ja 18 on kriitilises seisundis haiglas. Vigasaanute seas on välisministeeriumi andmeil ka kolm eestlast.

 

56