Linnavalitsus vabastas ametist Põhja-Tallinna vanem

Põhja-Tallinna linnaosa vanem Karin Tammemägi vabastati teenistusest

11
(Uuendatud 14:42 17.02.2016)
Tammemägi vabastamise aluseks on abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aasa põhjendatud ettepanek. Tammemägi peab enda vallandamise põhjuseks halbu suhteid oma asetäitjaga

TALLINN, 17. Veebruar — Sputnik. Põhja-Tallinna linnaosa vanem Karin Tammemägi peab oma vallandamise põhjuseks halbu suhteid oma asetäitja Priit Kutseriga.

Tammemägi vabastamise aluseks on abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aasa põhjendatud ettepanek. Tallinna linna avalike suhete direktor Ain Saarna sõnul oli otsus konsensuslik. «Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse sisekliima oli talumatult halb juba väga pikka aega,» põhjendas ta linnavalitsuse otsust.

Tammemägi ütles kolmapäeval ajakirjanikele, et vastuolud Kutseriga on kestnud juba pikka aega ja ebakõlad olid Kutseriga nii temal kui ka linnaosavalitsuse teistel töötajatel. Tammemägi sõnul olid tema ja Kutseri väärtushinnangud erinevad ja koostöö oli muutunud täiesti võimatuks. Tammemägi hinnangul pole võimalik oma ametis jätkata ka Kutseril, kuna linnaosavalitsuses on üle 60 töötaja ja Kutseri selja taga on neist vaid neli. "Seega on raske tööd jätkata, kui pole oma meeskonda," lisas Tammemägi.

Vastavalt linnavalitsuse otsusele täidab Karin Tammemägi teenistusest vabastamise päevale järgnevast päevast kuni uue linnaosa vanema ametisse nimetamiseni linnaosa vanema ülesandeid linnaosa haldussekretär Anne Nurk.

11