Tomi Rahula

Tomi Rahula: Eestit toetavad Eurovioosioonil ka rootslased

50
(Uuendatud 14:49 13.05.2019)
Eurovisioonil Eestit esindava meeskonna produtsent Tomi Rahula kirjeldas Sputnik Eestile Tel Avivis valitsevat olukorda ning Victor Crone valmisolekut teisipäevaseks poolfinaaliks.

TALLINN, 13. mai — Sputnik, Aleksandr Lukjanov. Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula rääkis Sputnik Eestile, et lisaks delegatsioonile on Tel Avivis ka palju siinseid fänne, kes on tulnud sündmusele kaasa elama ja kuna meil on Rootsi solist, siis hoiavad Eestile pöialt ka paljud rootslased.

Kuidas eilne lauluvõistluse avamine läks?

Avamine oli täitsa tore. Oli punane vaip, kus Victor sai päris palju intervjuusid anda, pilte teha ja fännidega lühidalt kohtuda ning pärast seda veel avašõu, mis oli küll päris pikk üritus, aga üldiselt läks meil kõik korda. Viktor oli lõpuks küll muidugi väsinud, aga oli tore.

Kuidas Viktor end tunneb, kuidas ta tuju on?

Victori enesetunne on hea, teinekord on lihtsalt nii palju üritusi, et need natuke väsitavad, aga õnneks on hommikud üldiselt vabad ja ta saab puhata. Laval olles tuleb kindlust iga korraga juurde.

Õnneks on meil veel päris mitu proovi – kolm proovi ja poolfinaal – ja juba olnud on kolm harjutust. Iga korraga läheb ta järjest enesekindlamaks. Tal tekib mugavus ja vabadus.

Kes ja mitu inimest Eesti meeskonda kuulub?

Meid on kuus. Victor on laval nähtaval, lisaks on ka viis taustalauljat. Eurovisioonil on juba käinud ja isegi taustalauljana võitnud Kaido Põldmaa, on Dagmar Oja, Kaire Vilgats, Stig Rästa, kes on isegi selle loo autor ja üks backi-laulja on Lars Rootsist.

Millises poolfinaalis Victor Crone võistleb, kas esimeses või teises?

Victor Crone võistleb esimeses poolfinaalis – see on homme, 14. mail.

Kuidas teie meeskonda Iisraelis suhtutakse?

Mulle tundub, et kuna üritus on suhteliselt sõbralik, siis suhtutakse kõikidesse hästi. Arvan, et meisse suhtutakse täpselt sama hästi, kui teistessegi. Kõik on tegelikult positiivne ja tore.

Lihtsalt Iisraelis on ajaarvamine natuke teine. Muud ei midagi. Kevad on natuke nihkes. Muidu on aga tore ja Eesti meeskonda suhtutakse hästi.

Me arvame, et kui me saame esitada oma asjad nii hästi, et me ise rahule jääme, siis on kõik väga hästi! Kuidas teised riigid meid hindavad, jäägu teiste südametunnistusele.

Viimane küsimus – kas koos teiega ka Eesti fänne kohale saabus?

Loomulikult. Lisaks delegatsioonile on ka palju Eesti fänne, kes on tulnud kaasa elama. Ja loomulikult on meie jaoks uudis see, et kuna meil on Rootsi laulja, see tähendab, et ka paljud rootslased ja ka nende fännid elavad meile kaasa.

50
Tagid:
Rootsi, Tel Aviv, Iisrael, Eurovisioon
Teema:
Eurovisioon 2019 (12)
Samal teemal
Eurovisioon 2019