Laupäeval toimub projekti Oled super! teine voor

Laupäeval toimub laulukonkursi "Oled super!" teine voor

30
(Uuendatud 15:21 29.05.2017)
Täna toimub rahvusvahelise laulukonkursi "Oled super!" teine voor

TALLINN, 22. aprill — Sputnik. Laulukonkursi "Oled super!" teine voor toimub laupäeval, 22. aprillil algusega kell 20.00 ja portaal Sputnik Eesti teeb sellest otseülekande.

Telekanali NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri ja raadio Sputnik projekt "Oled super!" pakub esinemisvõimalust vanemate hoolitsuseta jäänud andekatele lastele. Konkursil osalevad lapsed Venemaalt ja postnõukogude ala riikidest. Sputnik otsis noori talente Abhaasias, Aserbaidžaanis, Armeenias, Valgevenes, Georgias, Kasahstanis, Kõrgõzstanis, Moldovas, Eestis ja Lõuna-Osseetias.

Hääletame Igori kasuks!

Lauluvõistlusel Eestit esindav Igor Leskov pääses telešõu teise vooru. Ta esitas laval kaveri Dima Bilani laulust "Kell" (v.k. — «Часы»), pakkudes žüriile meeldiva üllatuse oma erilise hääletämbriga. Leskovi edusamme projektis „Oled super!" on võimalik jälgida portaali Sputnik Eesti erirubriigis ja sotsiaalvõrgustikes.

Portaalis Sputnik Eesti alanud veebihääletusel saab igaüks anda oma hääle Igori toetuseks. Suurima häältearvu kogunud ning esikolmikusse pääsenud osavõtjad saavad võimaluse esineda raadiojaama Sputnik raadiosaadetes, rääkida seal oma etteastest lauluvõistlusel ning laulda eetris üks oma lemmikpaladest.

 

30
Tagid:
teine voor, Oled super, Igor Leskov, Venemaa
Teema:
Talendishow "Oled super!" (26)