Igor Leskov

Igor Leskov on super!

340
(Uuendatud 15:28 29.05.2017)
Igor Leskov pääses lauluvõisluse „Oled super!" teise vooru

TALLINN, 2. aprill — Sputnik. Laupäeval, 1. aprillil astus edukalt Baltimaade ainus esindaja rahvusvahelise lauluvõisluse „Oled super!" esimeses voorus lavale.

11. veebruarist peale näidatakse telekanalis NTV saateid NTV ja rahvusvahelise teabeagentuuri ning raadio Sputnik ühisprojektina toimuvast laste rahvusvahelisest lauluvõistlusest „Oled super!", mis annab andekatele lastele, kes on vanemate hoolitsusest ilma jäänud, võimaluse ennast näidata.

Projektist võtavad osa lauljad Venemaalt ja endisest nõukogude ruumist — Abhaasiast, Aserbaidžaanist, Armeeniast, Valgevenest, Georgiast, Kasahstanist, Kõrgõzstanist, Moldovast, Eestist ja Lõuna-Osseetiast.

Igor Leskov on projektis „Oled super!" ainus Baltimaade esindaja.

Ta on 18-aastane Ida-Viru maakonna Kohtla-Nõmme lastekodu kasvandik. Noormees õpib Jõhvi kutsekoolis ehituse erialal viimistlejaks. Laulmist on Igor harrastanud 12. eluaastast. Noormees kirjutab ka luuletusi ning tema eeskujudeks luulekunstis on Aleksandr Puškin ja Marina Tsvetajeva. Muusikahuvilisena ei piirdunud Igor üksnes poplauljate kuulamisega, vaid proovis ka ise laulda — läks metsa ja „esines" seal hääletutele mändidele.

340
Tagid:
NTV, Igor Leskov, Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teema:
Talendishow "Oled super!" (25)