Ilona Kaldre saabus tagasi saatesarja „Jurdlust viivad läbi sensitiivid“ uue hooaja võtetelt.

Ilona Kaldre saabus tagasi saatesarja „Juurdlust viivad läbi sensitiivid“ uue hooaja võtetelt

130
(Uuendatud 17:51 04.03.2016)
Ilona Kaldre naasis Eestisse pärast telesarja „Juurdlust viivad läbi sensitiivid“ uue hooaja saadete salvestusi Ukrainas. Sputnik kohtus sensitiiviga lennujaamas ja sai teada üksikasju Ilona tööst Ukrainas.

ТАLLINN, 3. märts — Sputnik. Eestis sündinud ja siin elav maailmatasemega sensitiiv Ilona Kaldre viibis terve kuu Ukrainas telesarja „Juurdlust viivad läbi sensitiivid" uue hooaja võtetel. Selles projektis asus selgeltnägija osalema juba neli aastat tagasi.

Nagu sensitiiv Ilona Kaldre Sputnikule ütles, suhtutakse temasse kui oma ala asjatundjasse Ukrainas väga tõsiselt. Antakse võimalusi oma võimeid näidata ja usaldatakse oluliste juhtumite lahendamisel. Uurimistoiminguid viiakse läbi koostöös politsei ja kõrgete ametnikega, mistõttu projektist„Juurdlust viivad läbi sensitiivid" on saanud tõsiseltvõetav ja soliidne ettevõtmine.

Võtete jooksul sattus Ilona kõige erinevamatesse olukordadesse

Nelja aasta jooksul, mil Ilona on projektis osalenud, on ta jõudnud sattuda kõige eriskummalisematesse olukordadesse, otsinud selgust segastes ja hirmuäratavates lugudes, ja võtted on toimunud erinevates paikades Ukraina eri nurkades. Üks viimaseid sõite viis ta Pavlogradi linna, 200 kilomeetri kaugusele Donetskist.

Sensitiivi sõnade kohaselt toimus seal koletu ja keeruline lugu, mille lahtiharutamiseks kulus neli päeva järjepidevat tööd.

„Kaks korda järjest läks hauast kaduma noore neiu surnukeha, mis kaevati välja ja vahetati teise vastu. Maetu ema tahtis veenduda, et hauas lebab ikkagi tema tütar. Tuli koguda asitõendeid ja kindlalt tõestada, et hauas on nimelt selle tütarlapse surnukeha, kuid ema keeldus meid uskumast," kirjeldas Kaldre üht juhtumit.

Ilona Kaldre naasis Eestisse pärast telesarja „Juurdlust viivad läbi sensitiivid“ uue hooaja saadete salvestusi Ukrainas. Sputnik kohtus sensitiiviga lennujaamas ja sai teada üksikasju Ilona tööst Ukrainas.
© Sputnik / Вадим Анцупов
Ilona Kaldre naasis Eestisse pärast telesarja „Juurdlust viivad läbi sensitiivid“ uue hooaja saadete salvestusi Ukrainas. Sputnik kohtus sensitiiviga lennujaamas ja sai teada üksikasju Ilona tööst Ukrainas.

Ilonal on varuks veel märksa hirmsamaid juhtumeid, mis tekitavad jubedusjudinaid. Üks selliseid toimus Rovenski oblastis, kus hauast läks kaduma väikese tüdruku surnukeha. Tuli asjaoludes selgust saada ja surnukeha üles leida.

„Me leidsime nii surnukeha kui ka selle, kes ta välja kaevas. Selleks oli mees, kes meisterdas laste laipadest nukke. Ta ise väitis, et annab niiviisi lastele teise elu," jutustas Ilona.

Selle projekti erinevus teistest

Ilona sõnul erineb „Juurdlust viivad läbi sensitiivid" „Selgeltnägijate tuleproovist" kordades. Tuleproovis osalejad võistlevad omavahel, loobivad üksteisele kaikaid kodaratesse ja püüavad mis tahes viisil võiduni jõuda. Juurdluse puhul aga pühendatakse ja ühendatakse kõik jõupingutused ühistes huvides lõpptulemuse saavutamisele. Ei tülitseta, ei konkureerita omavahel, vaid töötatakse koos lõpptulemuse nimel.

Kõiki neid juurdlusi, millest Kaldre osa võttis, saab peatselt teleris näha. Saatelõikude montaaž on juba alanud. Selgeltnägija loodab, et juba tuleval kuul on saatesarja esimesed osad Ukraina televisiooni vaatajate ees.

Ilona Kaldre kavatseb uuesti Ukrainasse minna

Ukrainas armastatakse Ilona Kaldret, teda hinnatakse ja võetakse tõsiselt. Tänaval kingivad inimesed talle lilli, paluvad autogramme, pildistavad ja lausuvad häid sõnu. Selline suhtumine teeb Ilonale rõõmu ja muudab ka töö veelgi meelepärasemaks.

Sensitiivil on plaanis naasta Ukrainasse juba tänavu juulis. Ta sõidaks varemgi, kuid enne seda on asjaajamisi Eestis ja esmaspäeval, näiteks, sõidab ta Riiga järjekordsele salvestusele.

Selgeltnägija lisas, et filmivõtete ajal on tema mees talle alati saatjaks, kuna ta vajab kaitset tülitajate ja paljude sellistegi austajate eest, kes on valmis ükskõik mida andma, et kasvõi terve öö tema akende all mööda saata. Ebatavaliste kingituste hulgas, mida sensitiivile on toodud, leidub isegi paat ja aerud.

Ka Ilona ise tõi Ukrainast kingitusi — sõpradele ja oma pere meestele, kuna 23. veebruaril ei olnud ta Eestis. Ostis kaasa hea odessa konjaki, käntsaka ehtsat pekki ja palju-palju kommi.

Kliente Ilona vastu ei võta

Ilona Kaldre ei võta vastu eraviisilisi kliente, tal ei ole niisugust kabinetti, vastuvõtuaegu ega teenustasu hinnakirja. Ta ei taha muuta oma tööd palaganiks ega rikastuda teiste inimeste murede arvelt.

„Tahan teha oma töö ära algusest lõpuni ja alles pärast seda võtta käsile uue töö. Ma ei kavatse muuta oma tegevust liinitööks ja just sellepärast mul mingit vastuvõtukabinetti ei ole ega saa olema," kinnitas Ilona kokkuvõtteks.

Pikemat intervjuud Ilona Kaldrega saab lugeda lähipäevil.

 

 

 

 

 

130